Куфер майстрині - Рукодільний форум: Знайомтеся Наші Майстрині. Purple.

Перейти до вмісту

Знайомтеся Наші Майстрині. Purple.


Зображення


Search Articles


Іконка Опитування

Опитування: Чи займаєтесь ви рукодільними справами в неділю? (28 користувачів проголосувало)

Чи займаєтесь ви рукодільними справами в неділю?

 1. ТАК (11 голосів [39.29%] - Перегляд)

  Відсоток голосів: 39.29%

 2. НІ (9 голосів [32.14%] - Перегляд)

  Відсоток голосів: 32.14%

 3. ІНКОЛИ (4 голосів [14.29%] - Перегляд)

  Відсоток голосів: 14.29%

 4. ПІСЛЯ ОБІДУ (3 голосів [10.71%] - Перегляд)

  Відсоток голосів: 10.71%

 5. ІНШИЙ ВАРІАНТ (1 голосів [3.57%] - Перегляд)

  Відсоток голосів: 3.57%

Голосувати Гості не мають права голосу

Останні коментарі


Друзі на сайті

На сайті відсутні Ваші друзі


Знайомтеся Наші Майстрині. Purple.

11 Jul 2013 03:33 | Осіння симфонія  у Наші Майстрині -----
 • Ви не можете редагуватицю статтю
Зображення
Ім'я: Юля

Рукодільний стаж: рукоділлям займаюсь з тих мацьопих років, з яких себе пам'ятаю :) всі завжди мені пророчили велике художнє майбутнє. Саме ткацтвом почала займатись з 2002 року, тобто на даний момент це вже 12 років стажу.

Улюблене рукоділля: ткацтво

Друге місце займає малювання, всі види й техніки розпису - все моє ))

Третє: шиття


Бліц для Purpl


Моє кредо: краще менше проте якісно й щиро.

Перше, що впадає в око при знайомстві з тобою – вибух творчої енергії, творчість цікавила тебе з самого дитинства – розкажи свій перший творчий спогад? Зображення

Ой, в мене таких спогадів дуже багато, найперше повторюсь, що ще в дитинстві говорили що з мене явно виросте художник :)


Найбільш гострий творчий спогад - це мені років 8-9 приблизно. Була в мене паперова сім'я, яку я намалювала для себе (мама, тато, дитина й маленьке немовля) всі намальовані й вирізані з паперу у 2D, ще був паперовий одяг і паперова 2D домівка, яка намальована в альбомі, все плоске але продумане до нюансів. В одному альбомі знаходилась ціла квартира (по кімнаті на листочок паперу) з терасою і балконом, з подвір'ям і дитячою площадкою: все відкривалось переміщалось і малювалось й продумувалось мною довго й педантично з нюансами в деталях ))


Так от вирішила я для своєї паперової сім'ї створити романтичний вікенд )) Посадила всіх в баночку від польського масла VETO (на початку 90-х було таке масло-спред) і відправила в плавання по озері :) все б нічого, от-тільки моя паперова сім'я перевернулась і швидко зникла в воді того злощасного озера...було багато плачу й розчарувань, тому й спогад залишився такий гострий та яскравий- хоча згадую я зараз все це з усмішкою на обличчі аніж з сумом :) проте паперової сім'ї в мене більше не було і альбом-квартиру я комусь подарувала, занадто сильною була втрата ))) от пишу зараз і виникла ідея - варто дітям своїм зробити таку забавку, певно внесу я це в план на майбутнє виконання ;)

ЗображенняЯк думаєш з яких зернят виростає любов до творчості і бажання зробити це справою життя?З зернят цікавості й світопізнання, я завжди не звично дивилась на буденні речі і завжди щиро дивувалась дивлячись на щось просте й звичне для всіх із широко відкритими очима.


У творчої людини відкрита душа, відкрите серце й гострі емоції, творча людина пізнає світ більш чуттєвіше. Я завжди прагнула поділитись із навколишніми своїм баченням і спробувати їм показати що все занадто просто щоб чимсь заморочуватись, варто просто жити й робити те що подобається і тільки тоді це буде приносити дохід.


Робота зроблена з любов'ю, щиро, від душі несе в собі не тільки зображення втілене в життя але й історію та позитивні емоції. Часто мені говорять "ми бачили Вашу роботу у подруги/друга і хочем замовити собі, але щоб тільки Ви самі робили, це важливо." Коли робота зроблена з любов'ю тоді вона приносить і дохід і наступних замовників :))) Моє кредо: краще менше проте якісно й щиро.


...у творчої людини відкрита душа, відкрите серце й гострі емоції,...В тебе виходять дуже гарні підбірки відео-слайдів. Як думаєш у теперішній час мишка&клавіатура мейд вже став повноцінним творчим процесом поруч із класичним хенд мейд?

Однозначно "мишка&клавіатура" - це повноцінний творчий процес.

Колись до мене звернувся мужчина, який займається створенням сайтів з пропозицією співпрацювати у веб-дизайні. Я відповіла що я більше художник, мені легше відтворити на папері ніж технічно сворити в фотошопі приміром. На що він заперечив, сказавши, що художник має бачення і йому достатньо вивчити декілька технічних моментів як працює програма і він зможе створити гарну картинку. А от просто технік, який знатиме програму геть повністю не завжди може зобразити ту картинку, яку необхідно. Так, воно буде технічно правильно але не індивідуально.

Зображення


ти обрала для себе не дуже поширене нині рукоділля – ткацтво, чи вдалося тобі навернути когось у свою «рукодільну віру»?

Обрала я цей вид рукоділля абсолютно випадково. Я збиралась бути архітектором, от-тільки життя склалось за певних обставин так що я змушена була поступати в невеличке містечко Косів в інститут декоративно-прикладного мистецтва, з усіх перечислених там відділів моїм мав стати "художній розпис", але при подачі документів й робіт була там жіночка дуже цікава й незвична особистість на перший погляд, яка сказала: "мене Юрович (декан розписного відділу) вб'є, але поступай на ткацтво ))) Вона виявилась викладачкою із відділу "художнє ткацтво", яка в надалі дуже багато чого мені дала в творчому розвитку і якій я досі вдячна за тодішнє вербування на ткацтво )))

В "рукодільну віру" зацікавила багатьох, так щоб повністю когось поглинило ткацтво...хм...ну таких немає, швидше зацікавлені, я б так сказала :) до яких, доречі, належать мої дівчата ))) в них є вдома по невеличкій ткацькій рамочці, де вони щось своє творять )))


Зображення
...я збиралась бути архітектором...
шиття, ткацтво, в*язання, розпис, фотошоп, відео монтаж… яке наступне рукоділля плануєш вписати у перелік свої вмінь?

Ще є лозоплетіння ))) ну колись вчила цю техніку, хоча нічого такого в цій сфері не зробила, але основу знаю )) Декупаж хочу спробувати. Ландшафтний дизайн дуже хочу освоїти й спробувати щось таке едаке в себе на подвір'ї. Всілякі кулінарні прикраски на тортики цікавлять й дещо пробується.Зображення

ти одна з небагатьох на нашому форумі, хто має профільну освіту і працює з дітками у цьому напрямку. Скажи чи бачиш ти творчий потенціал України, тих хто захоче і зможе перейняти рукодільні традиції?

Так однозначно! Ох скільки ж зацікавлених, щирих, широко відкритих дитячих очей я бачила. Тому сміло можу заявити що творче українське покоління не просто росте але й вдосконалюється. Зараз маю в школі свій гурток "творчі витівки" думала, що з старшими класами буде мало бажаючих, але як виявилось насправді підлітки з відкритим ротом цікавляться творчою культорою й історією мистецтва в Україні, вони із великим захватом всмоктують все. І більш того, 14/16-річні дівчата й хлопці з цікавістю перетрансформовують стародавні техніки в сьогочасні реальності, при цьому зберігаючи традиції і ненаситно цікавлячись "чому й звідки" та з повагою ставлячись до традицій українського народу.


Зображення


...ох скільки ж зацікавлених, щирих, широко відкритих дитячих очей я бачила....Розкажи про твоїх дівчат – який напрям творчості вони обрали для себе? як на твою думку розподіляється у творчому успіху людини відсоток вроджених талантів і батьківського стимулу?

Творчість для мене була своєрідним вихованням, творчість мені замінила маму й тата, я втікала в творчість і поглинала все своє наболіле в той чи інший вид рукоділля, творчість- мої ліки й відпочинок від будь-чого.


Щодо донечок. Старша доця займається музикою, наразі це фортепіано, літом буде навчатись грі на гітарі. Музика їй найкраще вдається. Ще їй гарно вдається все в літературному напрямі, вона вигадує казки для меншої сестрички з ілюстраціями )) Просить мене навчити її малювати гарно, а я не хочу її бачення й вміння зображати зіпроторювати у рамки "правильно", хоча вже потрохи починаєм освоювати мистецтво, пропорцій й композиційності і т.п. Менша доця має нестримну творчу уяву і частенько мене дивує своїми малюнками і їх історією, яку вона вигадує на ходу. Менша мені нагадує мене ))) Вона невсидюща й нестримна, її не влаштовують рамки певного завдання, все одно зробить по своєму і з погляду свого бачення.


Талант - це насправді 1% зі ста, все інше це власна наполегливість і бажання вдосконалюватись. А в творчості досконалості не має меж, головне не стояти на місці, бо тоді й талант легко загубити. А навчити малювати чи ткати можна будь-кого, хто має бажання впершу чергу. Батьківський стимул - це добре, головне щоб це був стимул як натхнення, а не зобов'язання для дитини. Батьки можуть пропонувати й допомагати направляти, тоді це в плюс. Було так, що батьки настільки прагнули зробити з дитини видатну особистість, що примушували насильно, і все це для того щоб втілити за допомогою рідної дитини якісь свої нереалізовані дитячі мрії...от це прикро. В ідеалі звісно, і швидше за все, тоді ж точно буде видатна талановита особистіть в майбутньому, коли збігаються всі фактори: батьківська підтримка+талант+наполегливість.а як живеться з таким творчим вихором, твій дім вже став автобіографічною мушлею твоїх декораторських захоплень?

В моєму випадку "сапожник без сапог" ((( жодної тканої роботи вдома немає. Є декоративні нюанси по всій хаті. Зараз у нас ремонт, скоро буде нова кухня, де я вже запланувала декорувати дверцята на тумбочках в стилі провансу, в планах ціла дитяча кімната- от там я відірвусь по повній, дуже багато чого запланованого але не зробленого, тож наразі нічим похвалитись.

яка твоя рукодільна мрія?

персональна виставка під кодовою назвою "Материнство", де будуть не тільки тканні гобелени але й об'ємно просторові експозиції. Все вже давно виносилось в голові, от-тільки ще не народилось, тому наразі мрія :)


Зображення

...мішок різнобарвних ниток, я б певно зомліла від такого щастя )))....


розкажи найсмішніший рукодільний випадок?

самі смішні, теплі й приємні спогади - це комсомольські ночі. Так, ми студенти, називали ночі коли малювали, бо не встигали здати роботу. Всіх багато в одній кімнаті, різні глюки від недоспаних ночей і перепитої кави і найкращі ідеї, які приходили тоді :)))


скільки найбільше часу ти безперервно присвятила рукоділлю?

три доби з перервою на сон два рази по дві години. Потрібно було в терміновому порядку зробити один гобелен на українську тематику для німецького лікаря в подарунок, який врятував життя одній чудовій дівчинці. Тож прийшлось працювати в екстрених умовах.гарний подарунок для тебе-рукодільниці – який він?

мішок різнобарвних ниток, я б певно зомліла від такого щастя )))


Зображення

Зображення

Завітайте на особисту сторіночку майстрині: Куточок власного затишку й тепла :)


0 Comments

Сторінка 1 з 1

Коментарі відсутні

Сторінка 1 з 1


Останні зміни статусу

Ninaalex світлина

Ninaalex  Такий гарний форум і така мала відвідуваність((( Сумно

29 Jul 2017 17:10

Санджана світлина
Оксана Л світлина

Оксана Л  Рукодільниці повертайтесь!! зима.. часу більше.. тут часто набиралася натхнення до праці

14 Nov 2016 23:42

Пенелопа3381 світлина

Пенелопа3381  Шкода форуму. Було цікаво. Нажаль, було....

04 Sep 2016 21:32

Зеленоока світлина

Зеленоока  Жаль, що майстрині залишили це ресурс... Ваші роботи надихали та піднімали настрій.

11 Aug 2016 11:37

Galyna світлина

Galyna  З Новим 2016 роком, любі майстрині! Миру, здоров"я, благополуччя Вам та вашим родинам! Нехай збуваються усі заповітні мрії!!!

02 Jan 2016 22:19

Показати коментарі (1)

Krissti світлина
Лунатичка світлина
Віллі Вонка світлина

Віллі Вонка  Доброго дня! Ми переїхали на домен kufer.com.ua

25 Aug 2015 16:19

Романівна світлина

Романівна  Нагадуємо, що у нас можна навчитися писати писанки. Уроки шукайте у відповідному розділі:

08 Mar 2015 17:02 Розблокувати

Всі зміни →

Куфер майстрині - Рукодільний форум Facebook стрічкаbirthday Іменинники ( 16 July 19 )

 • Немає іменинників сьогодні